شیوه نگارش رزومه

یکی از مراحل اولیه برای جذب شدن در سرامیک البرز ارسال رزومه است، رزومه متنی است چند صفحه‌ای حاوی اطلاعات و مشخصات فردی شما که قبل از مصاحبه در اختیار واحد منابع انسانی سرامیک البرز قرار می‌دهید. شما از این طریق به ما این امکان را خواهید داد که ارزیابی اولیه‌ای از توانایی‌های شغلی شما داشته باشیم. در واقع رزومه باید تصویری ذهنی از شما و فعالیت‌های شغلی شما را به ما ارائه کند. رزومه‌ی شما باید بیان‌گر ویژگی‌های شما باشد. برای آنکه اولین قدم برای وارد شدن به سرامیک البرز را محکم بردارید رزومه ‌تان باید صادقانه، رسمی و کامل باشد.

رزومه خود را با هر فرمتی که دارید می‌توانید برای ما ارسال کنید، پیشنهاد می‌کنیم، رزومه شما حاوی مطالب زیر باشد.

مشخصات فردی

در این قسمت اطلاعات مربوط به شما ذکر شده است، همه رزومه‌ها این بخش را دارند.

سطح تحصیلات

این بخش شامل تمام سوابق تحصیلی و علمی شما است، همه سطوح تحصیلی خود را از آخرین تحصیلی که گرفته اید برای ما بنویسید، رشته ها و گرایش ها و زمان بندی هر دوره ی تحصیلی حود را ذکر کنید. سایر دوره های آکادمیکی که گذرانده اید را نیز فراموش نکنید.

سوابق شغلی

در این بخش باید کل سوابق شغلی شما، اعم از تمام وقت یا پاره وقت، با ذکر نام و تلفن یا آدرس محل کار، به اضافه تاریخ و دوره اشتغال فهرست شود.

انتشارات و مقالات

فهرست کتاب‌ها و مقالاتی که منتشر کرده اید و یا در کنفرانس‌ها ارائه نموده‌اید را ذکر نمایید.

معرف ها

افرادی هستند که گروه ماندگار را به شما معرفی کرده اند، یا در صورت تماس با آنها می توانند اطلاعات درست و صحیحی از شما در اختیار ما قرار دهند.

سایر اطلاعات
در صورتی که اطلاعات دیگر یا مواردی هست که می‌خواهید ما در جریان آن قرار بگیریم در این بخش اضافه نمایید.