شعار بنر
فلاش
چت آنلاین1
میکس آنلاین
جذب نمایندگان
جذب نمایندگان

فرآیند کسب و کار نیازمند روابط عموی قوی است

مدیرعامل بانک مهر اقتصاد معتقد است که در مقوله کسب و کار باید به روابط عمومی بیشتر توجه شود و روابط عمومی قدرتمند و تاثیر گذار می تواند فرآیند کسب و کار را تسهیل کند.

مدیرعامل بانک مهر اقتصاد:

به گزارش خبرنگار اقتصاد خبرگزاری موج، مدیرعامل بانک مهر اقتصاد معتقد است که در مقوله کسب و کار باید به روابط عمومی بیشتر توجه شود و روابط عمومی قدرتمند و تاثیر گذار می تواند فرآیند کسب و کار را تسهیل کند.سرامیک البرز
به گزارش خبرگزاری موج، غلام حسن تقی نتاج، با بیان این مطلب در نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی نمایندگان استان ها و شعب مرکزی بانک مهر اقتصاد که در مجتمع آموزشی حضرت عبدالعظیم حسنی برگزار شد، گفت: این همایش دو روزه با هدف ابلاغ برنامه و بودجه سال 92 استان ها، نقش آفرینی همیاران روابط عمومی در تحقق اهداف ارتباطی بانک، تشریح فرآیند طراحی کمپین های اطلاع رسانی و تشریح سند راهبردی روابط عمومی از 28 تا 29 خرداد ماه به مدت دو روز بر پا شد.
مدیرعامل بانک مهر اقتصاد در ادامه با تقدیر از خلق حماسه سیاسی مردم همیشه در صحنه ایرانی در خصوص نقش روابط عمومی در سازمان ها گفت: فرآیند کسب و کار نیازمند روابط عمومی است و زمانی که یک سازمان در جهت تعالی گام بر می دارد نیازمند توسعه عملکرد در فعالیت های روابط عمومی است.
نتاج با اشاره به اینکه روابط عمومی باید پویا باشد اضافه کرد: ایستایی روابط عمومی، ساختار یک سازمان را به انحلال می کشد.
وی افزود: پویایی روابط عمومی موجب نشاط و تقویت حیات سازمانی می شود و این در حالی است که استمرار پویایی نیازمند تفکر و پاسخ به سوالاتی که موجب ارتقای سطح سازمانی خواهد شد.
نتاج در خصوص بانکداری اسلامی نیز بیان کرد: اجرا و استقرار بانکداری اسلامی از مهمترین اهداف بانک مهر اقتصاد است و بانکداری اسلامی اگر با اعتقاد باشد ارزشمند است وگرنه استفاده ابزاری از این مدل بانکداری پاسخگو نیست.
مدیرعامل بانک مهر اقتصاد، حرکت به سوی تحقق اهداف بانکداری بدون ربا و پس از آن بانکداری اسلامی را از بهترین آرمان های و اهداف بانک مهر اقتصاد بر شمرد.
لینک منبع خبر در سایت خبرگزاری موج

“ فرآیند کسب و کار نیازمند روابط عموی قوی است ”


کد خبر : #260
تاریخ انتشار : سه شنبه, 5 تیر 1392 14:42
تعداد بازدید : 1301
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
فرآیند کسب و کار نیازمند روابط عموی قوی است
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال


 

نمایش نظرات

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
پنل کاربری
CE
وبگذر

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سرامیک البرز میباشد.