شعار بنر
فلاش
چت آنلاین1
میکس آنلاین
جذب نمایندگان
جذب نمایندگان

استفاده ابزاری از بانکداری اسلامی پاسخگوی نیاز جامعه نیست

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد اعلام کرد: در مقوله کسب و کار باید به روابط عمومی بیشتر توجه شود و روابط عمومی قدرتمند و تاثیر گذار می تواند فرآیند کسب و کار را تسهیل کند.
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد اعلام کرد: در مقوله کسب و کار باید به روابط عمومی بیشتر توجه شود و روابط عمومی قدرتمند و تاثیر گذار می تواند فرآیند کسب و کار را تسهیل کند. سرامیک البرز
به گزارش پایگاه خبری اقتصاد ایران، دکتر غلام حسن تقی نتاج در نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی نمایندگان استان ها و شعب مرکزی بانک مهر اقتصاد که در مجتمع آموزشی حضرت عبدالعظیم حسنی برگزار شد،افزود:این همایش دو روزه با هدف ابلاغ برنامه و بودجه سال 92 استان ها،نقش آفرینی همیاران روابط عمومی در تحقق اهداف ارتباطی بانک،تشریح فرآیند طراحی کمپین های اطلاع رسانی و تشریح سند راهبردی روابط عمومی از 28 تا 29 خرداد ماه در مدت دو روز برپا شد. 
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در ادامه ضمن تقدیر از خلق حماسه سیاسی مردم همیشه در صحنه ایرانی در خصوص نقش روابط عمومی در سازمان ها گفت:فرآیند کسب و کار نیازمند روابط عمومی است.و زمانی که یک سازمان در جهت تعالی گام بر می دارد نیازمند توسعه عملکرد در فعالیت های روابط عمومی است. 
دکتر نتاج با اشاره به اینکه روابط عمومی باید پویا باشد گفت:ایستایی روابط عمومی عمومی،ساختار یک سازمان را به انحلال می کشد. 
وی افزود:پویایی روابط عمومی باعث نشاط و تقویت حیات سازمانی می شود و این در حالی است که استمرار پویایی نیازمند تفکر و پاسخ به سوالاتی که باعث ارتقای سطح سازمانی خواهد شد. 
وی در خصوص بانکداری اسلامی نیز خاطرنشان کرد:اجرا و استقرار بانکداری اسلامی از مهمترین اهداف بانک مهر اقتصاد است و بانکداری اسلامی اگر با اعتقاد باشد ارزشمند است وگرنه استفاده ابزاری از این مدل بانکداری پاسخگو نیست. 
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد،حرکت به سوی تحقق اهداف بانکداری بدون ربا و پس از آن بانکداری اسلامی را از بهترین آرمان های و اهداف بانک مهر اقتصاد بر شمرد.

لینک منبع خبر در سایت اقتصاد ایران

“ استفاده ابزاری از بانکداری اسلامی پاسخگوی نیاز جامعه نیست ”


کد خبر : #259
تاریخ انتشار : سه شنبه, 5 تیر 1392 14:33
تعداد بازدید : 1168
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
استفاده ابزاری از بانکداری اسلامی پاسخگوی نیاز...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال


 

نمایش نظرات

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
پنل کاربری
CE
وبگذر

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سرامیک البرز میباشد.