شعار بنر
فلاش
چت آنلاین1
میکس آنلاین
جذب نمایندگان
جذب نمایندگان

بازدید هنرمندان از نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک

بیست و یکمین نمایشگاه کاشی و سرامیک تهران امسال شاهد حضور برخی هنرمندان فعال در زمینه هنر-صنعت کاشی و سرامیک بود.
بیست و یکمین نمایشگاه کاشی و سرامیک تهران امسال شاهد حضور برخی هنرمندان فعال در زمینه هنر-صنعت کاشی و سرامیک بود.سرامیک البرز
 
به گزارش خبرنگار ما،شراره رخام بازیگر سیما و تلویزیون با حضور در نمایشگاه کاشی و سرامیک ضمن حضور در غرفه کاشی البرز گفت:بین هنر کاشی و سرامیک ایران و تولیدات خارجی تفاوت فاحشی وجود دارد و به حتم هنرمندان ایرانی دستاوردهای بسیار غنی تری در این زمینه دارند.

این دانش آموخته بازیگری با اشاره به نسبت هنر بازیگری و طراحی دکوراسیون داخلی به همراه کاشی و سرامیک گفت:هر دوی اینها یک نوع هنر هستند و از یک چشمه سرچشمه می گیرند و این هنرمند است که باید توانایی پرداخت آن را داشته باشد.

رخام با انتقاد از عدم اطلاع رسانی مناسب و تبلیغات در خصوص هنر کاشی و سرامیک مینیاتوری  از سوی فعالان این صنعت گفت:با وجود پتانسیل خوب ایرانیان در این زمینه متاسفانه حتی برخی هنرمندان هم با این مقوله آشنایی ندارند و این برای فعالان این صنعت که تا کنون به عرصه تبلیغات و رسانه ورود جدی نکرده اند یک ضعف بزرگ است.

رخام در بازدید خود از نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک ، از غرفه کاشی البزر در سالن شماره 8 هم بازدید کرد و با حضور در این بخش ضمن دیدار با مدیران شرکت کاشی البرز نقظه نظرات خود را در خصوص کاشی و سرامیک ایران در میان گذاشت.
 

“ بازدید هنرمندان از نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک ”


کد خبر : #257
تاریخ انتشار : سه شنبه, 5 تیر 1392 11:14
تعداد بازدید : 4043
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
بازدید هنرمندان از نمایشگاه بین المللی کاشی و...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال


 

نمایش نظرات

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
پنل کاربری
CE
وبگذر

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سرامیک البرز میباشد.