شعار بنر
فلاش
چت آنلاین1
میکس آنلاین
جذب نمایندگان
جذب نمایندگان

اجرای طرح های نوین صنعت کاشی و سرامیک نیازمند حمایت مسئولان

رئیس خانه صنعت و معدن ایران با اشار ه به روند رو به رشد صنعت کاشی نسبت به سال های گذشته افزود: به کارگیری ظرفیت کامل واحدهای تولیدی و اجرای طرح های نوین نیازمند حمایت مالی و معنوی مسئولان ذیربط است.
علی صدری در گفتگو با خبرنگاراقتصادی باشگاه خبرنگاران با اشاره به برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک اظهار داشت: برگزاری این نمایشگاه زمینه ساز اشنایی با تکنولوژی های نوین در این صنعت و معرفی توانمندی های تولید کنندگان داخلی است.

وی ادامه داد: هم اکنون حدود 124 واحد تولیدی در حوزه صنعت سرامیک و کاشی فعالیت دارند که متاسفانه به دلیل مشکلات نقدینگی با نیمی از ظرفیت کامل خود فعالیت می کنند.n2
صدری تصریح کرد: امیدواریم در دولت آینده به صنعت و تولید کشور توجه بیشتری شود و حمایت های بانکی به درستی به مرحله اجرا درآید.
رئیس خانه صنعت و معدن اظهار داشت: صنعت کاشی و سرامیک کشور رشد قابل توجهی طی سالهای گذشته داشته است و هم اکنون شاهد اجرای طرحهای نوین و بهره گیری تکنولوژی جدید در این حوزه توسط تولید کنندگان داخلی هستیم.
وی با اشاره به اجرای طرح پانل پیش ساخته ساختمانی برای نخستین بار در کشور تاکید کرد: اجرای این طرحهای اقتصادی به همراه دارد و در صورت حمایت مسئولان از تولید انبوه این نمونه علاوه بر زیبایی و تنوع در انجام کار ساختمانی صرفه جویی در هزینه ها و مصرف انرژی را نیز به دنبال خواهد داشت.

لینک منبع خبر در سایت باشگاه خبرنگاران جوان


“ اجرای طرح های نوین صنعت کاشی و سرامیک نیازمند حمایت مسئولان ”


کد خبر : #254
تاریخ انتشار : یکشنبه, 3 تیر 1392 14:19
تعداد بازدید : 2500
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
اجرای طرح های نوین صنعت کاشی و سرامیک نیازمند...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال


 

اجرای طرح های نوین صنعت کاشی و سرامیک نیازمند حمایت مسئولان - n2n2
نمایش نظرات

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
پنل کاربری
CE
وبگذر

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سرامیک البرز میباشد.