شعار بنر
فلاش
چت آنلاین1
میکس آنلاین
جذب نمایندگان
جذب نمایندگان

صدور کاشی و سرامیک ایران با نام ایتالیا و اسپانیا

مدیر عامل شرکت کاشی و سرامیک البرز با بیان اینکه هم اکنون تولید سرامیک مینیاتور خاورمیانه در انحصار ایران است گفت: از 700 میلیون متر مربع ظرفیت تولید سرامیک تنها 450 میلیون مترمربع در کشور تولید داریم.
به گزارش خبرنگار اقتصادی سیبنا، مدیر عامل شرکت کاشی و سرامیک البرز با بیان اینکه هم اکنون تولید سرامیک مینیاتور خاورمیانه در انحصار ایران است گفت: از 700 میلیون متر مربع ظرفیت تولید سرامیک تنها 450 میلیون مترمربع در کشور تولید داریم. سرامیک البرز

امیرعباس حق پناهی، در حاشیه بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک با بیان اینکه هم اکنون 144 تولیدکننده سرامیک در کشور فعالیت دارند افزود: ظرفیت تولید این محصول در کشور، 700 میلیون متر مربع است اما هم اکنون تنها 450 میلیون مترمربع در کشور تولید داریم.

وی در خصوص مشکلات تولید و صادرات در این حوزه تصریح کرد: عدم تخصیص اعتبار مناسب و بروکراسی بر سر راه دریافت تسهیلات و عدم پرداخت به موقع این اعتبارات مانع توسعه تولید و سبب کاهش ظرفیت تولید و در نتیجه کاهش صادارت کاشی و سرامیک شده است.

این فعال حوزه کاشی و سرامیک با بیان این که تحریم های بین المللی مشکلات زیادی را بر سر راه صادر کنندگان ایجاد کرد، گفت: اما در عین حال تحریم ها ما را وادار کرد که قویتر شویم و ما از آن بعنوان فرصت برای رشد در تولید استفاده کردیم این در حالی است که هم اکنون جزو صادر کنندگان فعال کاشی و سرامیک به 52 کشور دنیا هستیم.

مدیر عامل شرکت کاشی و سرامیک البرز اظهار داشت: هم اکنون 98 درصد سهم بازار از کاشی سرامیک مینیاتور در انحصار این شرکت بوده که به لحاظ استاندراردهای جهانی جزو 5 تا 10 تولید کننده کاشی و سرامیک در جهان است.

وی افزود: محصولات با کیفیت مطلوب کاشی و سرامیک در حال حاضر به سه کشور تولید کننده کاشی و سرامیک در جهان ایتالیا، اسپانیا و ترکیه صادر می شود که متاسفانه به دلیل مشکلات مختلف و نداشتن برند جهانی این کالا با بسته بندی این کشورها و با نام آنها به سراسردنیا صادر می شود.

حق پناهی در خصوص چگونگی رفع مشکلات ارزی در فروش و صادرات به سایر کشورها اظهار کرد: در بخش صادرات با استفاده از تهاتر توانسته ایم مشکلات دریافت ارزی را تا اندازه ای کاهش دهیم.
 

“ صدور کاشی و سرامیک ایران با نام ایتالیا و اسپانیا ”


کد خبر : #239
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 30 خرداد 1392 16:15
تعداد بازدید : 4085
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
صدور کاشی و سرامیک ایران با نام ایتالیا و اسپانیا
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال


 

نمایش نظرات

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
پنل کاربری
CE
وبگذر

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سرامیک البرز میباشد.