شعار بنر
فلاش
چت آنلاین1
میکس آنلاین
جذب نمایندگان
جذب نمایندگان

نو آوری در ساخت کوره ها در نمایشگاه سرامیتک 2009

چرا که فرآیند پخت تعیین کننده تبدیل یک "ماده خام" حساس به یک محصول با کیفیت برجسته و عالی می باشد.
چرا که فرآیند پخت تعیین کننده تبدیل یک "ماده خام" حساس به یک محصول با کیفیت برجسته و عالی می باشد. ولی در عین حال به سبب مصرف بالا، بخش عمده ای از هزینه های تولید را نیز به خود اختصاص می دهد.
به میزان تفاوت های موجود میان تولیدکنندگان مختلف سرامیک و محصولات آنها، انتظارات حاصله از کوره ها نیز متفاوت می باشد. جایی که در حوزه سرامیک های درشت، تأکید بر انبوه و قابلیت بازسازی محصولات می باشد، در حوزه سرامیک های ریز بر انعطاف پذیری خطوط تولید انحصاری و انتظار کیفیت ظاهری بالای محصول، تأکید می شود.
در عوض در حوزه گسترده و در حال توسعه سرامیک فنی، محدودیت بحث ها حول مواد جدید و پروسه های جدید تولید، دمای پخت بالا، اتمسفرهای گوناگون و متفاوت و مواد آلاینده آزاد شده در طول این فرآیندها می گردد.
بهبود میزان صرفه جویی مصرف انرژی در طول فرآیند پخت، توجه کلیه شاخه های صنعت کاشی و سرامیک را به خود جلب کرده است. در نمایشگاه سرامیک مونیخ، تولیدکنندگان کوره های آجر و کاشی پزی از 20 الی 23 اکتبر، راهکارهای خلاقی را برای بهبود فرآیند تولید و پخت کاشی و صرفه جویی در مصرف انرژی، با تمرکز بر شاخه های مختلف صنعت سرامیک سازی، ارائه خواهند کرد.
در این نمایشگاه کوره ها و فرآیند پخت جدید و بعضاً اصلاح شده ارائه خواهند شد. به طور مثال کوره 3 کاناله شرکت keramischer ofenbom که برای پخت و تولید بیش از 20000 تن چینی در سال ساخته شده است و یا کوره شرکت آیزنمن که برای فرآیندهای پیچیده sinter در کوره های متوالی با دماهایی تا 700/1 درجه سانتی گراد ساخته و طراحی شده است

“ نو آوری در ساخت کوره ها در نمایشگاه سرامیتک 2009 ”


کد خبر : #202
تاریخ انتشار : شنبه, 19 خرداد 1392 0:12
تعداد بازدید : 997
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
نو آوری در ساخت کوره ها در نمایشگاه سرامیتک 2009
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال


 

نمایش نظرات

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
پنل کاربری
CE
وبگذر

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سرامیک البرز میباشد.