شعار بنر
فلاش
چت آنلاین1
میکس آنلاین
جذب نمایندگان
جذب نمایندگان

طراحی و ساخت دستگاه خودکار تشخیص عیوب و درجه بندی کاشی

این دستگاه به صورت یک اتاق ایزوله است که یک ورودی و یک خروجی دارد و زمانی که کاشی وارد دستگاه می شود، در هنگام خروج اطلاعات آن بر روی مانیتور به نمایش در می آید.
حمید علی محمدی، مجری طرح دستگاه خودکار تشخیص عیوب و درجه بندی کاشی گفت: این دستگاه به صورت یک اتاق ایزوله است که یک ورودی و یک خروجی دارد و زمانی که کاشی وارد دستگاه می شود، در هنگام خروج اطلاعات آن بر روی مانیتور به نمایش در می آید.
وی ادامه داد: این دستگاه نرم افزارهای مختلفی دارد و می توان به دستگاه برنامه داد تا تمام عیوب را مشخص کند و همچنین میزان درخشندگی، صافی و اندازه کاشی را نیز می تواند مشخص کند.

علی محمدی افزود: هم اکنون در کارخانه های کاشی سازی به روش های سنتی این کار انجام می شود و یک فرد مسئولیت تشخیص عیوب، میزان درخشندگی، صافی و اندازه کاشی را بر عهده دارد که این مسئله باعث می شود تا در این زمینه تا حدی سلیقه ای عمل شود.
وی با اشاره به اینکه این طرح با حمایت دانشگاه صنعتی شاهرود انجام شده، گفت: این دستگاه هم اکنون به صورت پایلوت ساخته شده و فقط سخت افزار آن حدود 20 میلیون هزینه داشته است و برای ساخت صنعتی این دستگاه نیاز به 50 تا 60 میلیون بودجه داریم که در صورتی که حمایت شویم، می توانیم آن را صنعتی کنیم

“ طراحی و ساخت دستگاه خودکار تشخیص عیوب و درجه بندی کاشی ”


کد خبر : #201
تاریخ انتشار : شنبه, 19 خرداد 1392 0:09
تعداد بازدید : 1860
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
طراحی و ساخت دستگاه خودکار تشخیص عیوب و درجه...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال


 

نمایش نظرات

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
پنل کاربری
CE
وبگذر

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سرامیک البرز میباشد.