شعار بنر
فلاش
چت آنلاین1
میکس آنلاین
جذب نمایندگان
جذب نمایندگان

فدراسیون بین المللی سرامیک

فدراسیون بین المللی سرامیک که تاسیس آن به سال 1990 باز می گردد یک نهاد بین المللی است که ساماندهی نشست ها، کنگره ها و به طور کلی فعالیت های در زمینه سرامیک چه علمی و چه هنری در سطح دنیا را عهدا دار می باشد.
فدراسیون بین المللی سرامیک که تاسیس آن به سال 1990 باز می گردد یک نهاد بین المللی است که ساماندهی نشست ها، کنگره ها و به طور کلی فعالیت های در زمینه سرامیک چه علمی و چه هنری در سطح دنیا را عهدا دار می باشد. انجمن سرامیک ایران در حال انجام مقدمات عضویت در این فدراسیون می باشد. در ادامه توضیحاتی در مورد این فدراسیون آورده شده است:

اهداف

فدراسیون بین المللی سرامیک، که از این به بعد به عنوان "فدراسیون" نامیده می شود یک ارگان غیر انتفاعی است. هدف این فدراسیون توسعه علمی، تکنولوژی و هنری سرامیک ها، کمک به توسعه گروه های بین المللی بین انجمنهای سرامیک در سراسر دنیاست و برای قدرت بخشیدن به ارتباطات و پشتیبانی از دیدارهای بین المللی و برقراری ارتباط جهانی بین گروهها با تمرکز بر تحقق، ساخت و کاربرد سرامیکها به وجود آمده است.
مسئولیت های سازمان های عضو
شرکت در موضوعات، فعالیتها و اهداف فدراسیون
معرفی اعضای سازمانها

چگونگی اداره فدراسیون

فدراسیون توسط کنسول اداره می شود که حداقل سالی یکبار باید نشست داشته باشد. کارهای کنسول توسط کمیته های اجرایی کنسول انجام می شود که متشکل از افسرهای فدراسیون است که باید سالی 2 بار دیدار داشته باشند. نشست ها، انتخابات و سایر کارهای کنسول، کمیته های اجرایی و کمیته های نامزد ممکن است در قالب یک فرد که توسط پست، تلفن یا سایر ارتباطات الکترونیکی در دسترس می باشند. تنها اعضای کامل فدراسیون باید قبل از کنسول به موضوعات رای دهند. اعضای وابسته می توانند در نشستهای کنسول شرکت کنند ولی نمی توانند قبل از کنسول به موارد رای دهند.
کنگره بین المللی سرامیک
فدراسیون بین المللی مسئول برگزاری کنگره بین المللی سرامیک به صورت 2 سال یکبار است.
کنگره بین المللی سرامیک پس از موافقت کنسول توسط یکی از انجمنهای عضو میزبانی خواهد شد که انجمن میزبان باید شرایط لازم زیر را دارا باشد:

1) طرح پیشنهادی باید حداقل 4 سال قبل از واقعه مذکور به کنسول ارائه شده باشد
2) پذیرش تمام مسئولیت مالی
3) داشتن امکانات لازم مثل کمیته سازمان دهی، مکان، زمینه، تاریخ و تجهیزات
دومین کنگره بین المللی سرامیک از جانب انجمن سرامیک اروپا حمایت شد. این کنگره از 29 ژانویه لغایت 4 ژویئه در کشور ایتالیا و با همکاری انجمن سرامیک ایتالیا برگزار گردید.

“ فدراسیون بین المللی سرامیک ”


کد خبر : #174
تاریخ انتشار : سه شنبه, 15 خرداد 1392 18:11
تعداد بازدید : 906
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
فدراسیون بین المللی سرامیک
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال


 

نمایش نظرات

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
پنل کاربری
CE
وبگذر

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سرامیک البرز میباشد.