شعار بنر
فلاش
چت آنلاین1
میکس آنلاین
جذب نمایندگان
جذب نمایندگان

ساخت توالت فرنگی تاشو

مجید عظیمی، سازنده‌ این توالت فرنگی در توضیح جزئیات این طرح اظهار کرد: برای باز و تا شدن توالت، یک فنر نرم و یک فنر سخت، زیر صندلی توالت تاشو تعبیه شده است.

مجید عظیمی، سازنده‌ این توالت فرنگی در توضیح جزئیات این طرح اظهار کرد: برای باز و تا شدن توالت، یک فنر نرم و یک فنر سخت، زیر صندلی توالت تاشو تعبیه شده است.
وی با بیان این که این دستگاه بیشتر برای سالمندان، معلولان و افرادی که از مشکلات زانو و کمر درد رنج می‌برند، مفید است، گفت: فنر نرم برای باز شدن دستگاه به کار می‌رود و می‌توان آن را به کمک دست باز کرد و فنر سفت بیشتر برای سهولت بلند شدن افراد و جلوگیری از آسیب به زانو تعبیه شده است. به گفته‌ی وی، فنر سخت که به تاشوندگی صندلی نیز کمک می‌کند، از جنس فولاد نشکن کششی است و قابلیت تحمل وزن افراد تا حداکثر 150 کیلوگرم را دارد.
عظیمی مشکلات قبلی این دستگاه را یادآور شد و افزود: این توالت برای منازلی که دارای سیستم فلاش تانک بودند، مناسب نبود. همچنین در نمونه‌ی قبلی، اگر فاصله نشیمنگاه تا دیوار بیشتر از 25 سانتی‌متر بود، هنگام پاشش آب، امکان رسیدن ترشحات به کفه‌ی صندلی وجود داشت. ولی در نمونه‌های جدید برای حل این مشکل پیچ‌هایی برای تنظیم فاصله‌ی نشیمن‌گاه تا سنگ توالت تعبیه شده است.
وی همچنین با بیان این که این دستگاه مجهز به روکش گرم کننده است، گفت: روکش صندلی توالت از فوم سفید ساخته شده که خاصیت گرمایشی دارد. عظیمی اظهار کرد: این دستگاه برای خانه‌هایی که سرویس بهداشتی آنها در حیاط قرار دارد مناسب‌تر است و روکش صندلی آن قابل تعویض است.
وی خاطرنشان کرد: این توالت در چهار نوع ساده پشتی‌دار، ساده بدون پشتی، تانک دار پشتی‌دار و تانک دار ساده در بازار موجود است. به گفته‌ی این مبتکر، نمونه‌هایی که در حال حاضر در بازار موجود است، هنوز دارای سیستم پاشش آب و میله‌های کمکی برای بلند شدن افراد نیست و در نمونه‌های بعدی این دستگاه‌ کامل‌تر خواهد شد.


“ ساخت توالت فرنگی تاشو ”


کد خبر : #154
تاریخ انتشار : سه شنبه, 15 خرداد 1392 14:38
تعداد بازدید : 1803
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
ساخت توالت فرنگی تاشو
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال


 

ساخت توالت فرنگی تاشو - 00
نمایش نظرات

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
پنل کاربری
CE
وبگذر

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سرامیک البرز میباشد.